Краса шкіри в печінці "сидить"

Печінка - орган який не болить. Суттєві та навіть небезпечні порушення функцій цього природного фільтру нашого тіла не проявляються помітними симптомами.
Турбуватися про печінку та про виведення токсинів слід заздалегідь. Тим більше, що саме від здатності печінки виводити токсичні речовини з організму залежить стан організму в цілому і звичайно - зовнішній вигляд шкіри тіла і обличчя.

Печінка – це залоза зовнішньої секреції. Її часто називають «другим серцем» людини, тому що від її функціональності залежить стан більшості органів, систем та без перебільшення - стан зовнішності людини.

Однією з найважливіших функцій печінки є обмін речовин. Цю функцію забезпечують її клітини – гепатоцити. Цей орган регулює всі види метаболізму, жирів, білків, вуглеводів та біологічно активних речовин.

Як травна залоза, печінка виробляє жовч, просто незамінну для процесу травлення.
Печінка відповідає за поповнення запасів багатьох вітамінів, мікроелементів, гормонів та виконує функцію депо для заліза, міді, кобальту та вітамінів В12, A та D4.

Дуже важливою функцією печінки є детоксикація.
Печінка нейтралізує токсичні речовини, зокрема алкоголь, ліки та інші чужорідні субстанції. Токсичні речовини надходять в організм ззовні через шкіру, легені або всмоктуються в шлунку і з током крові потрапляють у печінку.

Свою найважливішу функцію з детоксикації організму печінка виконує завдяки унікальній системі кровопостачання.
За одну хвилину через орган проходить 1,5 літра крові, а за добу вона пропускає близько двох тисяч літрів крові.
Токсини, що виділяються в процесі травлення, або шкідливими речовинами, що потрапляють в організм із навколишнього середовища, надходить у печінку з кишечника по воротній вені. Після детоксикації очищена кров надходить назад у велике коло кровообігу.

З печінкою безпосередньо пов'язана наша життєздатність, енергійність, а дзеркалом здоров’я є шкіра людини, волосся, нігті. Отче краса зовнішня, молодість, повністю залежить від внутрішніх факторів здоров’я.

Відновлюючий засіб Арекур в капсулах, розроблений провідними фахівцями фармацевтичних лабораторій Європи, забезпечує регенерацію клітин печінки та детоксикацію організму.

Унікальна пептидна формула препарату Арекур здійснює максимальне очищення печінки і всього організму від токсинів.

Дієві пептиди знешкоджують шкідливі речовини в печінці і судинах, сприяють їх виведенню з організму. Внаслідок дії пептидів шкіра очищується та оновлюється, повертаючи собі молодість, сяє здоров’ям.

Якщо хочеш зберегти здоров'я та красу, почни з капсул Арекур. Курс - один місяць - одна упаковка.

Інші статті

хлібопекарські дріжджі - онкологія рак

Наші пращури вирощували особливий вид пшениці полбу. Вона мала 14 хромосом. Дика тверда пшениця має 28 хромосом.

гепатит, цироз печінки, лікування, Арекур капсули

Токсичний гепатит, обумовлений навіть не системним зловживанням алкоголю, небезпечний тим, що на фоні запалення розвивається фіброз, цироз та рак печінки.

Синдром хронічної втоми, пост-ковід, Арекур

Після пандемії Covid-19 лікарі часто фіксують у пацієнтів неврологічну симптоматику, яка може проявлятися як безпосередньо під час захворювання так і у період після одужання.⁵