Відгуки про Арекур

Почуствовал что заболеваю и сразу начал пить парацетамол, антифлу, витамины.

Но понятно, что это только смягчает симптомы, а вирус делает свое дело и болеешь полюбому. Сначала насморк, горло, потом спускается ниже и начинается кашель.

Сдал тест на короновирус - негативный. Кашель уже не давал нормально заснуть.

Ми всі одразу перехворіли, а дітей спочатку не зачепило. Встигли доньку відправили до бабушки. А старший навчався онлайн, сидів у себе в кімнаті на 2 поверсі, намагалися весь час ходити в масках. І ще він ходить на айкідо в зал.Зал спочатку начебто закрився, потім відкрився, нічого не зрозуміло з цим карантином, чи він діє, чи ні. Коротше кажучи сходив пару раз в зал і теж почав кашляти.

Когда заболела короной, четко следила за своим состоянием, чтобы не пропустить пневмонию. На второй неделе, когда начался кашель - сразу сделала КТ. Показало воспаление справа. Все мои знакомые врачи, так что советов было полно. Кто говорит только лежать, пить витамины, антибиотики не нужно. А половина советует - пить азитромицин, иммуномодуляторы. Я из тех кто лучше перестраховаться.

2 недели было не понятно, заболеваю или нет. То появится насморк, то вроде нет. То суставы заболят, температура 37,1. Пошла сдала тест на коронавирус - позитивный!!! Так и продолжалось еще неделю. Сидела дома. И начала кашлять. Сначала так немного, потом постоянно. Антибиотики решила не пить, потому что перед этим месяц лечилась по гинекологии. Печень чуть не выпала! Но сироп от кашля что-то...

Кілька років тому я відчула проблеми з кишківником і звернулася до лікаря. Результат був невтішним. Звичайно, будь який діагноз - неприємність, але тоді я наче почула вирок. Неспецифічний виразковий коліт. Призначили гормони, але ефективність була не такою, яку очікували. Попереду був єдиний вихід - хірургічна операція. Випадково я дізналася про препарат Арекур.

Герпес мучив мене 4 роки. І якщо б тільки на губах! Але сипало і в зоні бікіні, і переходило на стегна.

Приймала таблетки по 8 штук на день і імуномодулятори. Нуль.

Постійні загострення. Cпробувала Арекур. Після двох курсів ампул та свічок герпес не повертається вже півроку. ДЯКУЮ

Лікувала різними засобами генітальний герпес майже 2 роки. Результату не було. Порадили свічки Арекур. Не дешеві і лікуватися треба 20 днів.

Довго чекала повернення хвороби але поки що все добре, слава Богу. Всім рекомендую. А чоловікам є потреба застосовувати арекур для пригнічення герпесу?