Крауроз

 

Інтимний дискомфорт зрілої жінки - це КРАУРОЗ

Крауроз, або вульварна і вагінальна атрофія (ВВА) - хронічне та прогресуюче захворювання, яке проявляється характерними симптомами, спричиненими віковими анатомічними змінами та порушенням гормонального фону у жінок після 40 років.

Зниження активності естрогенів у жінок зрілого віку призводить до атрофії епітелію піхви, вульви, уретри та сечового міхура. Змінюється мікрофлора та збільшується рН піхви, зростає ризик вагінальних інфекцій, виникає сухість та свербіж ¹.

Повернути інтимну привабливість допоможе Арекур®.

НЕВЖЕ УСІМ ЖІНКАМ ЗАГРОЖУЄ КРАУРОЗ?

У європейських країнах поширеність краурозу серед жінок віком від 40 до 55 років коливається від 37 до 64%, а в післяменопаузальному періоді сягає 80%. Вагінальна сухість і диспареунія (біль та неприємні відчуття при статевому акті) є найпоширенішими симптомами краурозу. Ці симптоми вкрай негативно впливають на  сексуальність, близькість, загальне задоволення, сексуальне задоволення, стосунки з партнером, прагнення до нових відносин і, в кінцевому рахунку, емоційне здоров'я та якість життя.²

 

ЯК ВІДНОВИТИ ІНТИМНУ МОЛОДІСТЬ У ЗРІЛОМУ ВІЦІ

Для оздоровлення вульви, відновлення слизової оболонки піхви, усунення неприємних відчуттів та повернення інтимного комфорту необхідні: зміцнення місцевого імунітету, гармонізація вагінальної мікрофлори, покращення мікроциркуляції та трофіки клітин епітелію, зволоження та відновлення.

 

НАТУРАЛЬНІ ПЕПТИДИ ПРОТИ КРАУРОЗУ

Препарат натуральних пептидів Арекур® довів свою ефективність у підвищенні захисних властивостей імунних клітин піхви та шийки матки, адже він підвищує рівень імуноглобуліну-А та сприяє знищенню збудників інфекцій, що передаються статевим шляхом. Також, Арекур® містить у своєму складі натуральний відновлюючий протеїн RJP-1, який знімає запалення, покращує кровопостачання та відновлює слизову оболонку. Позитивні результати клінічних спостережень оприлюднено у 2020 році, в журналі International Journal of Immunology, Нью-Йорк, США.³

Запитуйте!

Арекур® відповідає

Запитання № 1. «У мене почалися стосунки з чоловіком, нам обом вже за 50.У нас все добре, але в інтимній сфері є певні неприємні відчуття, іноді навіть відчуваю біль. Я розумію, що слизова оболонка  піхви зазнає вікових змін. Як цьому зарадити?»

Для повернення інтимної молодості необхідно підтримати місцевий імунітет і вагінальну мікрофлору, покращити мікроциркуляцію,забезпечити зволоження та відновлення. Ці завдання успішно виконує препарат Арекур®. Супозиторії Арекур® застосовують вагінально по 1 свічці 2 рази на день протягом 20 днів, через 10 днів курс можна повторити.

Запитання № 2. «Мені 46 років. До останнього часу в інтимних стосунках з чоловіком все було чулово. Але вже  2 місяці помітила неприємні відчуття, сухість, навіть біль. Гель для інтимної гігієни раніше допомагав, а зараз все гірше і гірше. Що мені робити?»

Незважаючи на те, що жінка з кожним роком стає все привабливішою, вікові зміни все ж можуть порушити гармонію інтимного життя. Сухість та інтимний дискомфорт у жінок пов’язаний з гормональним дизбалансом. Такий стан називають краурозом, або вульво-вагінальною атрофією. Перш за все треба звернутися до спеціаліста. Для профілактики інфекцій, відновлення мікрофлори та повернення інтимного комфорту гінекологи рекомендують супозиторії Арекур®, по 1 свічці вагінально 2 рази на день протягом 20 днів, через 10 днів курс повторити.

Запитання № 3. «Мій гінеколог поставила мені діагноз вульво-вагінальної атрофії. Я прочитала в інтернеті, що можна зробити лазерну корекцію. Чи є якісь альтернативні методи лікування?»

Так. У оздоровленні вульви, відновленні слизової оболонки піхви, усуненні неприємних відчуттів та поверненні інтимного комфорту неперевершені результати демонструє препарат Арекур. Супозиторії Арекур® застосовують вагінально по 1 свічці 2 рази на день протягом 20 днів, через 10 днів курс можна повторити.

НА ВАРТІ ЗДОРОВ'Я ЖІНКИ

Супозиторії Арекур® сприяють активації місцевого імунітету піхви та шийки матки і таким чином попереджають інфікування слизової оболонки вірусами, бактеріями та грибками.

За разунок зменшення запалення та гармонійного відновлення, супозиторії Арекур® створюють умови для запобігання передраковим процесам та зниження ризику виникнення онкологічних захворювань.

Супозиторії Арекур® сприяють синтезу імуноглобуліну-А, який відіграє вирішальну роль у захисті інтимної безпеки жінки. Позитивні результати клінічних спостережень оприлюднено у 2020 році, в журналі International Journal of Immunology, Нью-Йорк, США.

НАСОЛОДЖУЙСЯ
ЗРІЛИМ

ІНТИМНИМ ЖИТТЯМ

ЗАМОВИТИ

Джерела:

1.Singh N, Ghatage P. Etiology, Clinical Features, and Diagnosis of Vulvar Lichen Sclerosus: A Scoping Review. Obstet Gynecol Int. 2020;2020:7480754.

2.Cagnacci A, Xholli A, Venier M. Ospemifene in the Management of Vulvar and Vaginal Atrophy: Focus on the Assessment of Patient Acceptability and Ease of Use. Patient Prefer Adherence. 2020;14:55‐62.

3.Beniuk V, Goncharenko V, Kurchenko A, Tatskyy O, Konovalenko S, Vintoniuk S, Melnikov S, Nurimanov K, Podpriatov S. Anti-recurrent Immunocorrection in Gynecology Andrology and Proctology. International Journal of Immunology. Vol. 8, No. 1, 2020, pp. 1-8.

bg_page_bottom2.jpg

АРЕКУР®

Твоя інтимна
молодість