Гастроклін

450,00 ₴
-+

Склад 1 таблетки (400 мг): пектини натурального походження – 250 мг, вітамінній комплекс (вітаміни А, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, C, D3, E, H) – 5 мг; допоміжні речовини : МКЦ, молочний цукор, крохмаль, біосил, стеарат кальцію.
Рекомендації до споживання:  вживання «Гастрокліну» сприяє оздоровленню шлунково-кишкового тракту та організму в цілому, зменшує прояви інтоксикації після отруєнь та прийому токсичних препаратів, запобігає виникненню застійних явищ та запальних змін слизових оболонок ШКТ і таким чином знижує ризик виникнення пухлинних захворювань
*. «Гастроклін» перешкоджає всмоктуванню в шлунку та кишечнику  іонів токсичних металів, радіонуклідів, стійких органічних забруднювачів та сприяє їх виведенню. «Гастроклін» сприяє зниженню рівня  холестерину в крові, нормалізації роботи кишечника, гармонізації жирового та вуглеводного обміну, має гепатопротекторні та м'які жовчогінні властивості. Вітамінний комплекс, який входить до складу продукту, посилює  захисні можливості організму. Перед застосуванням рекомендовано порадитися з лікарем.
Застереження  при застосуванні: особиста чутливість до  компонентів продукту. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Спосіб вживання: дорослим та дітям від 14 років по 12 таблеток на день , 
дітям від 3-х років- по 4 таблетки  на день, після вживання їжі. Запивати водою чи соком.
Термін вживання: 1 місяць. В подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.
Форма випуску: таблетки по 400 мг 
Умови зберігання: в оригінальній упаковці. В сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°С.
Термін придатності: 36 місяців

Номером  партії є дата виготовлення
Не є лікарським засобом. Без ГМО. Вага нетто: 144 г. 
Виготовлено на замовлення ТОВ «Чиста Флора»: Україна, 08133, Київська обл., 
Києво-Святошинський р-н, м.Вишневе, вул.Балукова, 7.  office@mira-impex.com.ua  +38 044 494 41 41 
Виробник: ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Технологіка», Україна, м. Київ, вул. Грекова, 15 А.
Адреса потужностей виробництва:  Україна, Київська обл., с. Дударків, вул. Садова, 3.

*Tan, Haidong et al. “Pectin Oligosaccharides Ameliorate Colon Cancer by Regulating Oxidative Stress- and Inflammation-Activated Signaling Pathways.” Frontiers in immunology vol. 9 1504. 27 Jun. 2018, doi:10.3389/fimmu.2018.01504