Гастроклін

text-gast.jpg

Гастроклін – природне очищення та онкопрофілактика

detoks_gastroklyn_gastroklin.jpg

Гастроклін – це біологічно активна добавка для детоксикації організму та нормалізації обміну речовин. 

Зменшує прояви інтоксикації після отруєнь, зловживання алкоголем та прийому токсичних препаратів. Запобігає виникненню застійних явищ, запальних змін слизових оболонок ШКТ і таким чином знижує ризик виникнення пухлинних захворювань. Гастроклін також доцільно вживати для покращення стану шкіри в боротьбі з акне, адже чистота з середини - чистота зовні.

Потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, пектини Гастрокліну утворюють гелі. При розбуханні, маса пектину починає просуваючись по кишечнику, захоплює токсичні речовини, виводить їх з організму.

Пектини сорбують та виводять  надлишкові продукти метаболізму, а також рештки мікроорганізмів та  загиблих клітин з їх токсинами,  запобігають утворенню  пристінкових конкрементів.

Гастроклін знижує рівень холестерину крові, підвищує антиоксидантну активність у крові та тканинах печінки, що знижує ризик виникнення раку. Перешкоджає  всмоктуванню в шлунку та кишечнику  іонів токсичних металів та стійких органічних забруднювачів, які надходять у організм в результаті  впливу техногенних факторів та сприяє їх виведенню. Сприяє нормалізації роботи кишечнику, гармонізації жирового та вуглеводного обміну, має гепатопротекторні властивості.

Детоксикація – третій етап програми «Підтриманий пацієнт»

Гарне самопочуття та краса не можливе без очищення організму.

Очищуйся, відновлюйся!

Шкідливі речовини накопичуюючись в організмі людини, призводять до хронічниз хвороб, надмірної ваги, розладів травлення, проблем з зовнішнім виглядом шкіри та волосся.
Час від часу просто необхідно влаштовувати генеральне прибирання власного організму.
Викинувши усе зайве та не потрібне, імунітет налагодить функції систем життєдіяльності.