Гастроклін

text-gast.jpg

Гастроклін – природне очищення та онкопрофілактика

detoks_gastroklyn_gastroklin.jpg

Гастроклін – це біологічно активна добавка для детоксикації організму, нормалізації обміну речовин та профілактики онкологічних захворювань.

Зменшує прояви інтоксикації після отруєнь, зловживання алкоголем та прийому токсичних препаратів. Запобігає виникненню застійних явищ, запальних змін слизових оболонок ШКТ і таким чином знижує ризик виникнення пухлинних захворювань.

Потрапляючи в ШКТ, пектини Гастрокліну утворюють гелі. При розбуханні, маса пектину починає просуваючись по кишечнику, захоплює токсичні речовини, виводить їх з організму. Також пектини сорбують та виводять мікроорганізми з їх токсинами, анаболіки, ксенобіотики, продукти метаболізму, а також біологічно шкідливі речовини: холестерин, жовчні кислоти, сечовину, білірубін, серотонін, гістамін, продукти опасистих клітин.

Гастроклін знижує рівень холестерину крові, підвищує антиоксидантну активність у крові та тканинах печінки, що знижує ризик виникнення раку. Перешкоджає  всмоктуванню в шлунку та кишечнику  іонів токсичних металів та стійких органічних забруднювачів, які надходять у організм в результаті  впливу техногенних факторів та сприяє їх виведенню. Сприяє нормалізації роботи кишечнику, гармонізації жирового та вуглеводного обміну, має гепатопротекторні властивості.

Очищення або детокс – третій стовп програми «Підтриманий пацієнт»

Гарне самопочуття не можливе без очищення організму.

Краса також не можлива без очищення з середини.

Очищуйся, відновлюйся!

Шкідливі речовини накопичуюючись в організмі людини, призводять до хронічниз хвороб, надмірної ваги, розладів травлення, проблем з зовнішнім виглядом шкіри та волосся.
Час від часу просто необхідно влаштовувати генеральне прибирання власного організму.
Викинувши усе зайве та не потрібне, імунітет налагодить функції систем життєдіяльності.