Ессіак

essiak_logo.jpg

Ессіак –  життєва енергія та протипухлинна дія

essyak_essiac_kupyt.pngНеповторна екосистема канадських лісів на північ від озера Мічіган стала джерелом інгредієнтів для унікального фітозбору.  Біологічно активна добавка Ессіак відомий  понад сто років, як натуральний засіб з протипухлинними властивостями.  Завдяки Рене Каїссе, яка відкрила стародавній рецепт світові, тисячі пацієнтів отримали необхідну підтримку життєвих сил і змогли успішно протистояти серйозним захворюванням.

Ессіак - не лише онкопротектор. Це фітотерапевтичний засіб для застосування при інфекційно-запальних захворюваннях.

Ессіак містить антрахінони - біологічно активні речовини, які мають протизапальні, антибактеріальні та протипухлинні властивості. Антрахінони відомі в фітотерапії як речовини, що володіють вираженими органопротекторними ефектами, особливо у пацієнтів з ослабленим імунітетом і онкологічними захворюваннями. Антрахінони проявляють широкий спектр фармакологічної активності: діють як антиоксиданти та гормоноподібні речовини.

Антиоксидантна дія незамінна для нормальних репродуктивних процесів: запліднення, розвитку плода, формування і функціонування статевої системи. Антиоксиданти захищають стінки судин і здорові клітини від токсинів, сприяють оздоровленню печінки, благотворно впливають на функцію яєчників і передміхурової залози. Ці властивості чаю Ессіак важливі при мастопатії, гормональних порушеннях у жінок і у чоловіків, передракових захворюваннях.

Ессіак надає життєвих сил, підтримує тонус судин, нормалізує травлення, виводить токсини, знижує цукор крові та сприяє схудненню, підтримує нервову систему і покращує роботу мозку, прияє відновленню після хірургічних втручань та застосування токсичних ліків.

Формула Рене Каїссе

Лікарі з різних країн діляться успішним досвідом застосування чаю «Ессіак» в науково-медичних журналах. У 2005 році доктор Al-Sukhni оприлюднив дані про позитивний ефект чаю «Ессіак»: він зафіксував зниження простатспецифічного антигену (PSA) у пацієнта з резистентним до терапії раком простати. В ході регулярного вживання чаю «Ессіак» PSA знизився 87.19 до 0.12 нг / мл. [3] У 2006 році доктор S.M.Zick із cпівавторами проаналізували 510 клінічних випадків раку молочної залози і спостерігали поліпшення стану пацієнток, які пили чай «Ессіак». [4]

 imsh.jpg   gh.jpg

Березень 2009                                                                                   Грудень 2009

Комп’ютерна томографія: зменшення пухлини у пацієнтки з недрібноклітинним раком легені.
Пацієнтка не приймала хіміотерапію і регулярно пила канадський чай «Ессіак».[5]

 

Дослідники з Університету Торонто (Онтаріо, Канада) і клініки радіологічної онкології  Лікарні Принцеси Маргарет (Онтаріо, Канада) д-р Gladwish і д-р Clarke описали випадок зменшення пухлини легені і скорочення пухлинного ураження лімфовузлів середостіння у пацієнтки, яка не отримувала хіміотерапію, а регулярно приймала тільки чай «Ессіак». Звіт про цей унікальний випадок був опублікований в 2010 році у British Medical Journal [5]

В оглядах фітотерапії раку 2011 року згадуються інгредієнти чаю «Ессіак» як засоби що підсилюють протипухлинний імунітет [6], а в сучасних публікаціях 2019 року чай «Ессіак» розглядається як фітотерапевтичний збір, що забезпечує детоксикацію організму онкопацієнтів. [7]

 

1. Prateeksha; Yusuf, M.A.; Singh, B.N.; Sudheer, S.; Kharwar, R.N.; Siddiqui, S.; Abdel-Azeem, A.M.; Fernandes Fraceto, L.; Dashora, K.; Gupta, V.K. Chrysophanol: A Natural Anthraquinone with Multifaceted Biotherapeutic Potential. Biomolecules 2019, 9, 68. 
2.Xing J-y, Song G-p, Deng J-p, Jiang L-z, Xiong P, Yang B-j, et al. (2015) Antitumor Effects and Mechanism of Novel Emodin Rhamnoside Derivatives against Human Cancer Cells In Vitro. PLoS ONE 10(12): e0144781.

3.Al-Sukhni W, Grunbaum A, Fleshner N. Remission of hormone-refractory prostate cancer attributed to Essiac. Can J Urol. 2005 Oct;12(5):2841-2.

4. Zick SM, Sen A, Feng Y, Green J, Olatunde S, Boon H. Trial of Essiac to ascertain its effect in women with breast cancer (TEA-BC). J Altern Complement Med. 2006 Dec;12(10):971-80.

5. Gladwish A, Clarke K, Bezjak A. Spontaneous regression in advanced non‐small cell lung cancer. BMJ Case Rep 2010. 10.1136/bcr.07.2010.3147.

6. Olaku, O.O., & White, J.D. (2011). Herbal therapy use by cancer patients: a literature review on case reports. European journal of cancer, 47 4, 508-14.

7.Stoff J. Selected Office Based Anticancer Treatment Strategies. J Oncol. 2019; 2019: 7462513.

 

Дізнатися більше

Как готовить Ессиак в домашних условиях? Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ 1

Як заварювати Ессіак?

 • 10 г суміші Ессіак залити 1 л чистої холодної води.
 • довести до кипіння і зменшити вогонь.
 • на дуже повільному вогні готувати Ессіак 10 хв.
 • після закінчення часу готування вимкнути нагрів і залишити напій на ніч (на 12 годин) у прохолодному місці.
 • після того, як відвар настоїться 12 годин, його знову поставити на вогонь, довести до кипіння і одразу вимкнути вогонь. Процідити через сито, розлити по скляних пляшках, поставити в холодильник.
 • бажано використовувати тару об'ємом 200-250 мл - так напій зберігається краще. Пляшки необхідно простерилізувати.
 • відвар Ессіак може зберігатися в холодильнику до 3 - 4 тижнів.

ІНСТРУКЦІЯ 2

 Як приймати чай Ессіак?

 • Не вживайте їжу за дві години до прийому чаю Essiac та утримайтеся від вживання їжі менш як за півгодини після прийому Essiac. Тільки тоді його застосування буде ефективним.
 • Розведіть 1 столову ложку завареного настояного чаю в 2 столових ложках води.
 • Приймайте вранці і ввечері в разі інтенсивної терапії. Для підтримки організму і профілактики досить застосовувати Essiac тільки вранці.
 • Обмежень щодо тривалості прийому Essiac не встановлено.
 • Ессіак приємний на смак. Навіть діти не протестують перед прийомом цього засобу.