Статті

РОЗВИТОК АЛЬТЕРНАТИВНОЇ МЕДИЦИНИ ТА НАТУРОПАТІЇ НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ: ВІД САН ДІЄГО ДО ГАННОВЕРА

Словосполучення  “альтернативна медицина”, “нетрадиційна медицина» або “натуропатична медицина”  зазвичай малюють у нашій уяві народні способи лікування різних  захворювань. Більшість лікарів не вдається до таких методик, тому що вони не регламентовані стандартними підходами та не регулюються  настановами МОЗ.  Натомість альтернативними методиками з успіхом лікують різні актуальні  захворювання у багатьох клініках альтернативної медицини в США, Канаді, Мексиці, Німеччині.

ЦУКОР ВБИВАЄ ЛЮДСТВО

Цукор призводить до ожиріння печінки та надлишкової ваги в цілому, онкологічних та серцево-судинних захворювань, неврозу, апатії. Старечі захворювання діагностують вже навіть у дітей.   Труїти себе цукром чи ні – вибір дорослої людини, але зробити максимум для здоров’я дітей батьки забов’язані.

СУЧАСНИЙ ХЛІБ – ЦЕ РАК

Наші пращури вирощували особливий вид пшениці полбу. Вона мала 14 хромосом. Дика тверда пшениця має 28 хромосом. На сьогодні культивують м’яку пшениця, яка має 42 хромосоми. Ця остання культура виведена не селекцією, а шляхом генної інженерії, тобто штучно.

Для помелу борошна наші пращури використовували цільне зерно, яке містило у собі зародки та оболонки насінин. Його попередньо мили, сушили і мололи невеликими партіями. Тобто борошно завжди було свіже, живе.