Арекур супозиторії ректальні вагінальні №10

1 500,00 ₴
-+

Спосіб застосування:  жінкам -1 супозиторій на ніч вагінально, чоловікам 1 супозиторій вранці і 1 супозиторій ввечері ректально.

Курс прийому 10-20 днів. За необхідності курс повторити.

 

ІНСТРУКЦІЯ

Арекур супозиторії по 2,0 г №10 в блістері

Категорія: засоби, які застосовуються в гінекології та проктології
Склад: біологічно активна речовина камелін-біо (екзогенні регуляторні пептиди натурального походження класів RJP-1 та defensin-1 – 70 мг) - 0,07г; вітепсол - 1,6 г; поліетиленгліколь 100 - 0,33 м


Характеристика
Свічки Арекур® містять камелін-біо - біологічно активну речовину, яка складається з екзогенних регуляторних пептидів RJP-1 і defensin-1, що володіють протизапальними, антиінфекційними і протипухлинними властивостями. Екзогенні пептиди здатні підвищувати ефективність роботи імунних клітин слизових оболонок, сприяють знищенню патогенної і умовно-патогенної мікрофлори, в тому числі грибів роду Candida, вірусів герпесу і папіломавірусів. Свічки Арекур® сприяють зниженню інтенсивності запалення і надають профілактичну дію щодо виникнення ерозій і виразкових дефектів, на тлі яких можлива поява атипових клітин.

Рекомендації щодо застосування
Профілактика дизбіозу і запальних процесів слизової оболонки піхви і прямої кишки після хірургічних втручань, після застосування антибіотиків, протипухлинних препаратів і променевої терапії.

Для гігієнічної санації і як допоміжний засіб при хронічних інфекційно-запальних, гіперпластичних і дегенеративних захворюваннях органів сечостатевої системи, що супроводжуються пригніченням імунітету, а саме: цистит, хронічний простатит, аденома передміхурової залози, генітальний герпес, папіломавірусна інфекція, дисплазія шийки матки, бактеріальний вагіноз, крауроз, гострий і хронічний сальпінгіт-оофорит, гіперплазія ендометрію, аденоміоз, ендометріоми.

Для гігієнічної санації і як допоміжний засіб при інфекційно-запальних, проліферативних і дегенеративних захворюваннях кишківника, що супроводжуються пригніченням імунітету, а саме: хронічний коліт, проктит, геморой, тріщини анального отвору, поліпоз, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт.

Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів. Алергічні реакції в анамнезі. Вік до 12 років.

Спосіб застосування та дози
По 1 свічці 2 рази на день вагінально або ректально протягом 10-20 днів. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Свічки Арекур® не призначають дітям у віці до 12 років.

Побічна дія
Побічної дії не виявлено. Після введення свічки можливе короткочасне відчуття дискомфорту, свербіж або печіння, які проходять протягом 1-2 хвилин.

Термін придатності
2 роки.

Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 ° С. Не заморожувати. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка
Свічки по 2,0 г; 10 свічок у блістері; в коробці.

Категорія відпуску
Без рецепта.

Виробник
ТОВ «Камелін», Грузія, м.Тбілісі, вул. Кінзмараулі, 7

Імпортер

ТОВ «Чиста Флора», Україна, м Вишневе, вул. Балукова, 7.

 

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО АРЕКУР

Сертифікати та інші документи на офіційному сайті виробника